Kaliteli bir chat ortamı için

#iStanbul Sohbet’e bağlanın...

En kaliteli ve eski sohbet sitesi olan iStanbulSohbet.Gen.TR sohbet odaları tüm kullanıcılara yeni chat arkadaşlıkları ve doyasıya muhabbet ortamı sağlamaktadır.

iStanbul Sohbete Giriş

iStanbul Sohbet kullanıcıların sorunsuz ve özgürce sohbet yapabileceği tek chat mekandır.

SOHBETE BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN

Sevgi Sohbet Mirc indir !

mirc indir

mIRC, sohbet programlarının atası olarak kabul edilebilecek, IRC sunucularına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan bir istemci programdır. Khaled Mardam-Bey tarafından geliştirilmiştir. mIRC IRC Sohbet sunucularına girmeye yarayan öncü bir masaüstü programdır.

iStanbul Sohbet odalarının Türkçe mircini indirerk sohbet odalarına kesintisiz bağlanmak için www.istanbulsohbet.gen.tr/mirc.php bağlantısından türkçe mirci indirebilirsiniz. Türkçe mirc sohbet sunucusuna bağlanmak için hiçbir ek ücret gerektirmez.

Sohbet sunucularımıza kesintisiz bağlanmak isterseniz eğer kullanımı kolay türkçe mirci indirip sohbet odalarına daha rahat bir şekilde bağlanabilirsiniz. Türkçe mirc kullanıcılarına fonksiyonel olarak kolay ara yüzü ile kullanımını tamamen kolaylaştırıyor. Türkçe Mirc en iyi Google Chrome`den indirilir.

Sohbet siteleri kullanıcılarına chat yapmanın yanı sıra pek çok etkinliği gerçekleştirebilecekleri platformlar da sunarak zamanlarını eğlenceli geçirmelerini sağlamaktadır.